Nasza wypożyczalnia kajaków zlokalizowana jest w Łomnie, w gminie Czosnów. Nie mamy stałego miejsca nad rzeką Wkrą, co  z kolei dla nas i dla Państwa jest bardzo wygodne. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeżeli ktoś kilka razy płynął Wkrą tym samym odcinkiem, to następnym razem szuka czegoś innego. Pragnie popłynąć inną trasą i my to właśnie naszym klientom umożliwiamy. Zawsze staramy się do każdego zapytania podchodzić indywidualnie.

Nasze kajaki wozimy od Strzegowa do Pomiechówka i Modlina oferując najładniejsze odcinki spływów kajakowych Wkrą. Umożliwiamy i proponujemy wypożyczenie kajaka lub kajaków na jeden dzień, na weekend lub na kilka dni w rozsądnych cenach. Zawsze staramy się służyć pomocą i dobrą radą. Sami staramy się pływać Wkrą kilka razy w roku na różnych jej odcinkach, dlatego też trudne pytania, które padają od Państwa są dla nas łatwe w odpowiedzi. Dobrze znamy miejsca niebezpieczne, wymagające przenoski, jak i te na których można wypocząć i zrelaksować się w gronie przyjaciół, znajomych lub rodziny.

Rzeka Wkra nie jest naszym jedynym miejscem, gdzie wypożyczamy kajaki. Nasza wypożyczalnia kajaków obsługuje wszystkie najpopularniejsze rzeki Mazowsza i nie tylko. Nasze kajaki wypożyczamy na Wisłę, Narew, Bzurę, Pilicę, Utratę, Liwiec. Bardzo często zdarza się, że wyjeżdżamy również na Mazury, Suwalszczyznę, Pojezierze Drawskie, a także na Pomorze.

Nasze zaplecze

Jeżeli chcecie skorzystać z naszych usług i naszej wypożyczalni kajaków, dzwońcie: 601397791.