Na prośbę naszych klientów, poniżej podajemy dokładny kontakt do naszej firmy. Wydawałoby się, że w dobie dzisiejszych czasów sam telefon powinien wystarczyć. Jednak tak się nie dzieje, a może nie zawsze tak się dzieje. Jednym wystarczą w samym kontakcie cyferki telefonu, a inni potrzebują trochę więcej informacji na temat firmy, z której usług chcą skorzystać i powierzyć swoje bezpieczeństwo.

Siedziba naszej mobilnej wypożyczalni kajaków mieści się w miejscowości Łomna, w gminie Czosnów. Wypożyczalnia prowadzona jest w ramach działalności gospodarczej Biura Turystycznego ZLOT, które na rynku turystycznym istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. Biuro zajmuje się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz aktywną formą spędzania wolnego czasu dla dorosłych.

Wypożyczalnia kajaków zarządzana jest przez samego właściciela, który od zawsze związany był i jest z wodą. Andrzej Świątkowski jest doświadczonym wodniakiem, instruktorem turystyki kajakowej i ratownikiem WOPR. Pełniąc funkcje wychowawcy i kierownika wielokrotnie prowadził kilkunastodniowe spływy kajakowe z dziećmi i młodzieżą oraz osobami dorosłymi rzekami Pojezierza Drawskiego, Suwalszczyzny, rzekami Pomorza, Mazowsza i wielu, wielu innych. Jest organizatorem licznych spływów kajakowych dla szkół, firm, instytucji prywatnych oraz osób indywidualnych.

Dane kontaktowe:

ZLOT Andrzej Świątkowski
Łomna, ul. Jana Kochanowskiego 186
05-152 Czosnów, NIP 772-101-76-61
tel. 601 397 791
adres e-mail: biuro[at]zlot.pl
Opinie: www.splywy.kajakowe.org/wkra/opinie-uwagi/