Serdecznie zapraszamy na październikowy spływ kajakowy Wkrą. Tym razem starujemy jutro – w sobotę, tj. 26 października o godz. 11.00 z Jońca i mamy nadzieję dopłynąć do Pomiechówka. Prognozy pogodowe na jutrzejszy dzień są bardzo optymistyczne dlatego też mamy liczymy na to, że nie będą to tylko dwa kajaki i trzy osoby, jak ostatnim razem.

Mimo tego, że jutro ma być ok. 20 stopni ciepła, to zważywszy na to, że mamy październik radzimy zabrać ciepłe i wygodne ciuchy, coś do jedzonka no i oczywiście aparaty fotograficzne. Liści na drzewach nie pozostało już wiele, ale zdjęcia przy tak zapowiadanej pogodzie i całej trasie powinny wyjść rewelacyjnie.

Do przepłynięcia mamy ponad 25 kilometrów. W czasie wychodzi to ok. 5-6 godzin płynięcia wliczając jakieś małe postoje podczas naszego spływu. W tym przypadku nie ma możliwości wcześniejszego zakończenia spływu, ponieważ płynie z nami cała ekipa z obsługi. Tak więc prosimy o nastawienie się na przepłynięcie całego odcinka.

Październikowy spływ kajakowy Wkrą to okazja do wyrwania się na chwilę od codziennych zajęć i obowiązków. W ciszy i spokoju z całą pewnością każdy będzie mógł odpocząć w gronie takich zapaleńców jak Ci wszyscy, którzy zdecydują się na tą wyprawę.  Ilość miejsc jak zwykle ograniczona. Zapisy przyjmujemy tylko telefonicznie: 601 397 791.