Spływy grupowe coraz częściej cieszą się dużą popularnością. Są organizowane przez różnego typu zakłady pracy, szkoły, biura podróży, osoby prywatne i inne instytucje w formie eventów, wycieczek turystyczno – krajoznawczych, imprez integracyjnych, spotkań biznesowych i innych. Spływy grupowe pozwalają poznać samego siebie, swoich znajomych, kolegów, współpracowników, podziwiać otaczającą nas przyrodę, wyrabiają cenne nawyki, ukazują ukryte uzdolnienia i umiejętności, uczą podporządkowania się ogółowi i przekładania potrzeb innych nad własnymi.

Rzeka Wkra jest idealnym miejscem na organizację spływów grupowych. W zależności od wybranego odcinka można zaplanować sobie trasę na której nie ma żadnych przeszkód, gdzie płynie się spokojnie podziwiając widoki. Bardziej wymagający mogą skorzystać z trasy na której występują małe bystrza, progi wodne, pale po nieistniejących już mostach i młynach oraz przenoski. Czysta i płytka woda od lat przyciąga rzesze turystów indywidualnych i grupowych, a bliskość Warszawy sprawia, że w przeciągu godziny bez żadnych problemów można dojechać pociągiem, autokarem lub samochodem nad samą rzekę.

Nasze ponad 19-letnie doświadczenie w organizacji różnego typu imprez turystycznych w tym także licznych spływów kajakowych pozwala nam na profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie różnego typu spływów grupowych w zależności od potrzeb klientów. Na przestrzeni lat z powodzeniem współpracujemy z jednostkami terenowymi WOPR, lokalnymi przystaniami kajakowymi oraz firmami przewozowymi. Naszymi klientami są dzieci ze szkół gimnazjalnych i licealnych, studenci, osoby dorosłe oraz seniorzy, którzy na nowo odkrywają swoje talenty i poszerzają krąg zainteresowań.

Aby skorzystać z naszej propozycji spływów grupowych wystarczy skontaktować się z nami, przedstawić swoje zapotrzebowania i wymagania, podać podstawowe informacje o grupie oraz określić termin i zamierzony cel. Na tej podstawie postaramy się sprostać oczekiwaniom i przedstawić odpowiednią ofertę programową wraz z szczegółową kalkulacją organizowanego spływu.