Pierwszy weekend września zapowiada się bardzo ciepły, dlatego też zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na oderwanie się od pracy i wybranie się z rodziną lub ze swoimi znajomymi na spływ kajakowy rzeką Wkrą. Prognozy pogody na sobotę i niedzielę są bardzo optymistyczne. Co prawda może nie będzie już tak ciepło jak w sierpniu, ale z całą pewnością atrakcyjnie.

W nadchodzący weekend proponujemy trasy krótkie i malownicze – tak od 4 do 6 godzin spływu. Polecamy 10 kilometrowy odcinek z Jońca do Borkowa, takiej samej długości z Śniadówka do Pomiechówka i dla bardziej wytrwalszych 15 kilometrowy odcinek od Borkowa do Pomiechówka. Poziom wody na Wkrze jest bardzo niski, a co za tym idzie spływ tą rzeką jest bardzo bezpieczny zarówno dla początkujących kajakarzy, jak i dla dzieci.

Kajaki możecie zarezerwować telefonicznie dzwoniąc na tel. 601 397 791. Będziemy na Was czekać w Borkowie i w Pomiechówku od godz. 9.00 do wieczora. Tak na wszelki wypadek zabierzcie ze sobą kurtkę przeciwdeszczową, swetr lub polar, spodnie na zmianę, buty i klapki do kajaka.

 

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Aniela

    Skorzystaliśmy w niedzielę z propozycji. Pogoda wyśmienita, ciepło jak w lipcu. Szkoda tylko, że woda już taka zimna. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem.

  2. Tomek

    To prawda, pogoda dopisała jak nigdy. W tym roku już po raz drugi byliśmy na Wkrze. Poprzednim razem spływaliśmy z Borkowa do Pomiechówka, a tym razem udało się spłynąć z Jońca do Borkowa.

  3. Kasia

    Oj ale chyba w ten weekend to nie popłyniemy sobie Wkrą. Pogoda wrześniowa już chyba nie będzie taka łaskawa.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.