Po długiej nieobecności prezentujemy dziś zdjęcia lotnicze Wkry w Pomiechówku i Kosewku. Plany były zupełnie inne, miało być rozpoczęcie sezonu kajakowego, jednak stało się inaczej. W sumie może to i dobrze, ponieważ dzięki temu możecie podpatrzyć jak Wkra i okolice prezentują się z lotu ptaka. Szkoda tylko, że nie ma zieleni i wszystko jest jeszcze takie szare po zimie.

Pora roku zimowa, pogoda jednak wiosenna i czas zacząć się ruszać! Dlatego też serdecznie zapraszamy na spływy kajakowe Wkrą i nie tylko. Kajaki odkurzone i wyciągnięte z garażu czekają na pierwszych ochotników wiosennych spływów kajakowych. Informujemy również, że przyjmujemy już rezerwacje na długi weekend majowy.

Na obecną chwilę prezentujemy tylko po kilka zdjęć lotniczych z dwóch miejscowości przez które przepływa Wkra. Sukcesywnie będziemy fotografować i filmować z powietrza inne ciekawe odcinki i miejsca tej jednej z ładniejszych rzek na Mazowszu. Poczekamy jednak, aż wszystko się zazieleni i nabierze ładnych kolorów wiosennych.

Poniżej zdjęcia lotnicze zrobione w Pomiechówku

Zdjęcia lotnicze zrobione w Kosewku

Zdjęcia lotnicze zostały wykonane w strefie CTR EPMO – lotniska Warszawa Modlin za zgodą AFIS/DOPL Modlin. Ciekawy jestem Waszych wrażeń z oglądania tych widoków.

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Kajakarz

    I to jest to! Zawsze byłem ciekawy jak wygląda akurat ten fragment z lotu ptaka! Z chęcią zobaczyłbym jeszcze jak prezentują się okolice Pomiechówka w pełnej, wiosennej szacie.

  2. Robert

    Świetne zdjęcia!

  3. Ewa

    Pogratulować pomysłu! Widoki są świetnie. Kiedy zaczynacie sezon ?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.